Úvod  »  KAPELY  »  SOUTHERN ROCK  »  Lynyrd Skynyrd Tribute


 Lynyrd Skynyrd Tribute
14.7.2012
Lynyrd Skynyrd Tribute
 hudební žánr(y):jižanský rock
 adresa:Brno
 telefon:602 720 590
 e-mail:zztop@zztop.cz
 www stránky:www.lynyrdskynyrd.cz
 kontaktní osoba(y):Zdenek Růžička

sestava:
* Lukáš Menšík...zpěv
* Vojta Kala...kytara
* Mira Kala...basa
* Zdenek Růžička...kytara
* Jan Růžička...kytara
* Petr Klim...bicí
* Zuzana Makovská & Iva Maciková...tančící krásné vokalistky
   další podrobnosti:

   Kapela Lynyrd Skynyrd Tribute byla založena v lednu 2007. Zdeněk a jeho syn Jan (oba kytaristi) přišli s myšlenkou hrát tento tribute, protože Lynyrd Skynyrd mají v srdci díky kytarovým rifům a geniálním sólům. Začalo shánění ostatních členů – basa Goliš, drums Petr a třetí kytara Vojta. Sestava se nijak neměnila a hraje dodnes. Všichni tito výborní muzikanti jsou z Brna – hlavního města Jižní Moravy (Southern-Moravia).

    Když jsme se dali dohromady, začali jsme zkoušet první písně z repertoáru. Zabralo to čtyři měsíce a měli jsme koncert. Po prvním úspěchu jsme poznali, že to jde dobře a přibrali doprovodné zpěvačky Zuzu and Ivu. V současnosti hrajeme 22 písní, tzn. téměř 2 hodiny kvalitní živé southern-rockové muizky od „Lynyrd Skynyrd“.

    Skoro po roce jsme natočili první demo, na kterém se nachází čtyři výborné hity kapely Lynyrd Skynyrd a to We Ain’t Much Different, Sweet Home Alabama, What’s Your Name a Travellin’ Man. Můžete je stáhnout pod odkazem Média. Pokud máte rádi rock’n’roll, kytary, překrásná děvčata, rádi vám ukážeme naše jedinečné show!